Prestigious Apartment Piazza Navona

  • 120 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 3 μπάνια
  • 7 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια

Το φιλόξενο Prestigious Apartment Piazza Navona Ρώμη απέχει περίπου 15 λεπτά με τα πόδια από τη Φοντάνα ντι Τρέβι και περίπου 1 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, ο Μεγάλος Ιππόδρομος. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Για περισσότερη άνεση, αυτό το κατάλυμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, διατίθενται στεγνωτήρας μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και πετσέτες.

Κουζίνα του διαμερίσματος διαθέτει ψυγείο, φούρνο και πλυντήριο πιάτων.

Το Μουσείο Galleria Spada είναι σε απόσταση λίγων λεπτών με το αυτοκίνητο, ενώ η Κρήνη των Τεσσάρων Ποταμών βρίσκεται ακριβώς δίπλα σ' αυτό το διαμέρισμα 120 τ.μ. Η Πιάτσα Ναβόνα απέχει 450 μέτρα από το Prestigious Apartment Piazza Navona. Η στάση λεωφορείων Rinascimento απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Prestigious Apartment Piazza Navona Ρώμη
Luxury Navona Apartments By Flatinrome
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury Navona Apartments By Flatinrome

8.9
Έξοχο 30 σχόλια
132 μ από το κατάλυμα
USD 629 USD 566
ανά νύχτα
Historic Center Apartment Rome
Τιμή μόνο για κινητά

Historic Center Apartment Rome

9.4
Άριστο 41 σχόλια
148 μ από το κατάλυμα
USD 262 USD 236
ανά νύχτα
Cappellari Apartments - Campo De' Fiori
Τιμή μόνο για κινητά

Cappellari Apartments - Campo De' Fiori

8.3
Πολύ καλό 170 σχόλια
172 μ από το κατάλυμα
USD 206 USD 185
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Τσιαμπίνο Αεροδρόμιο
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Roma San Pietro Station
    1,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Στεγνοκαθαριστήριο
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
    • Ποτό καλωσορίσματος

    Γεύματα

    • Δείπνο

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Φύλαξη παιδιών

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Μίνι μπαρ
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 20:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας058091-ALT-05521,IT058091C2B5KP6EP5
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Prestigious Apartment Piazza Navona;
      Το Prestigious Apartment Piazza Navona βρίσκεται κοντά σε Κρήνη των τεσσάρων ποταμών.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Prestigious Apartment Piazza Navona;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Prestigious Apartment Piazza Navona περιλαμβάνουν Παλατινός Λόφος, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Prestigious Apartment Piazza Navona;
      Η τιμή κράτησης στο το Prestigious Apartment Piazza Navona θα είναι 758€.
    • Πώς πληρώνω στο το Prestigious Apartment Piazza Navona;
      Το Prestigious Apartment Piazza Navona δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • American Express
      • Visa
      • CartaSi
      • Maestro
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το φιλόξενο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το φιλόξενο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Cantina & Cucina και Mimi e coco και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο το Prestigious Apartment Piazza Navona;
      Όχι, στο το Prestigious Apartment Piazza Navona δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Prestigious Apartment Piazza Navona;
      Η έκταση του το Prestigious Apartment Piazza Navona αποτελεί 120 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Τσιαμπίνο Αεροδρόμιο
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Roma San Pietro Station
    1,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Prestigious Apartment Piazza Navona Ρώμη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο